Zajęcia taneczne

Varda to nie tylko profesjonalna tancerka, ale i doświadczona nauczycielka.W 2011 roku uzyskała wydany przez Polską Akademię Sportu dyplom ukończenia kursu instruktorskiego tańca sportowego ze specjalizacją belly dance. Podczas kursu poznała ciekawe i skuteczne metody nauki tańca arabskiego, które wykorzystuje w swojej pracy.

Aktualności dotyczące zajęć dostępne są na fanpage'u Varda - Art Of Oriental Dance.

Warsztaty

- to jednorazowy kilkugodzinny trening skupiający się na wybranym zagadnieniu. Varda prowadzi warsztaty choreograficzne lub techniczne o różnym stopniu zaawansowania, podczas których kursantki mogą poznać historię tańca orientalnego, ćwiczyć technikę i ekspresję w tańcu. Varda prowadzi warsztaty zarówno jako samodzielne wydarzenia, jak i w ramach festiwalów tanecznych.

Zainteresowanych organizacją warsztatów prosimy o kontakt.

Lekcje indywidualne

- Varda dzieli się swoją wiedzą na lekcjach prywatnych, podczas których skupiamy się na zagadnieniach wskazanych przez same kursantki. W ofercie lekcji indywidualnych znajdować się mogą:
  • zajęcia choreograficzno-techniczne - kombinacje taneczne i technika na najwyższym poziomie, pozwalające utrzymać dobrą formę i kondycję.
  • ułożenie choreografii - pomoc przy tworzeniu choreografii klasycznych, folklorystycznych i typu "show" z rekwizytami, mogąca obejmować zarówno stworzenie całego układu, jak i doskonalenie choreografii opracowanej przez kursantkę.
  • przygotowanie do konkursu - jako laureatka wielu międzynarodowych konkursów Varda potrafi pomóc w dopracowaniu choreografii w taki sposób, abyś zachwyciła jury i publiczność!

\